31.8 C
Skopje
Wednesday, August 17, 2022

Дарко Лазиќ за првпат го покажа синот

Најчитани вести

Дарко Лазиќ неодамна стана татко по вторпат, односно неговата свршеница Марина Гагиќ роди син. Откако со месеци го криеше неговото лице, Дарко за првпат го покажа синот Алексеј, спорелувајќи кратко видео на „Инстаграм“ со неговите следбеници и фанови

Видео

Српскиот пејач го доби својот наследник пред точно шест месеци. Тогаш со денови прославуваше со многу музика и забава.

За потсетување, Лазиќ ја има ќерката Лорена од бракот со Ана Севиќ.

Пејачот Дарко Лазиќ кој неодамна ја шокираше јавноста со изјавата дека ќерката е убава вест, но дека синот е син, продолжува во свој манир.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com