19.8 C
Skopje
Tuesday, July 5, 2022

Чизмите по кои „полуде“ модниот свет, ја освоија и познатата пејачка!

Најчитани вести

Во друштво на нејзиниот дечко Анвар Хадид, поп-ѕвездата Дуа Липа е забележана на излагање од нивниот заеднички стан во Њујорк, а никако не може да пројде незапазено, освен „откачената“ боја на коса, се погрижила и нејзиниот вператлив џемпер во флоуроцентна зелена боја да биде забележан.

Profimedia

Во црни панталони со широки ногавици и две рачни торби со потпис од брендовите „Chanel“ и „Alexander Wang“, 24-годишната ѕвезда ги комбинираше најпосакуваните чизми на модната сцена.

Profimedia

Станува збор за гломазниот моделот со име Monolith и потпис од италијанската модна куќа „Prada“, на кој последниве неколку дена не можат да им одолеат славните дами и трендсетерките.

Претставени во склопот на актуелната модна колекција, линијата чизми Monolith постигна огромен успех, а најпопуларниот модел е убедливо Monolith чизмата до половина лист и со интересни торбички како додаток.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com