9.8 C
Skopje
Monday, December 6, 2021
spot_img

CATEGORY

New Podcast

Со 95 гласа „за“ избран новиот состав на ДИК

Собранието ја избра новата Државната изборна комисија. Во стоставот влегуваат и досегашани членови, но мнозинството сепак ќе биде ново. За претседател на Комисијата е избран...
- Advertisement -spot_img

Latest news

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com