18.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022
spot_img

CATEGORY

Шоубиз

Северина ја ископира Карлеуша: Пејачката се појави во скапи хеланки, а сите се сетија дека истите Јелена ги носеше минатата година (фото)

Пејачката Северина Вучковиќ го ископира стајлингот на нејзината колешката Јелена Карлеуша. Таа на Инстаграм објави нови фотографии на кои го носи истиот аутфит што Карлеуша...

Гислајн Максвел некогашна милионерка осудена за заведување малолетни девојки, денес е чистачка на затворски тоалети 

Гислајн Максвел ќе заработува 15 центи на час чистејќи ги тоалетите во затворот во Флорида каде ја отслужува својата 20-годишна затворска казна, открива Дејли...

Стриптизерка ги продава гаќите на принцот Хари

Поранешна стриптизерка на која наводно самиот принц Хари ѝ ги оставил своите гаќи по пијана забава во Лас Вегас, сега сака од тоа да...

„Tој ме научи сè што знам за глума“: Говорот на Мира Сорвино на „Оскарите“ експлодира на интернет по неговата смрт

Видео од Мира Сорвино како му оддава почит на својот татко Пол Сорвино на „Оскарите“ во 1996 година стана вирално по неговата смрт на...

Бритни Спирс и Елтон Џон снимаат дует

Бритни Спирс и Елтон Џон снимија преработка на неговата песна „Tiny Dancer“ од 1971 година. Како што пишува „Пејџ сикс“ тие ја снимиле траката...

ДЕЈВИД БЕКАМ ИМ ОДРЖА ЛЕКЦИЈА НА МАЖИТЕ: Со еден потег! Не е ни чудо што е во брак со Викторија 23 години

Дејвид и Викторија Бекам на почетокот на јули ја прославија 23-годишнината од бракот. Тие двајца заедно уживаат во летниот шарм, а ја воодушевуваат јавноста...

(ФОТО) Како изгледала во пубертет – Софија Вергара сподели стара фотографија!

На витката фигура на Софија Вергара можат да и позавидат дами двојно помлади од неа, а милиони обожаватели често ја прашуваат како успешно го...

ФОТО: Ќерката на Жељко Јоксимовиќ се соблече на плажа и ги возбуди фановите

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ речиси ретко објавува фотографии на социјалните мрежи, но сега ги изненади сите со провокативна фотографија на својот Инстаграм профил. Ќерката на...

Елена Китиќ побегнала од проблемите и ужива на море: Наследничката на Миле Китиќ се соблече и покажа доста! (ФОТО)

Елена Китиќ важи за една од најзгодните млади пејачки на српската естрада, а тоа го докажа и со нови жешки кадри на нејзините социјални...

Се снима продолжение на „Луди ’70-ти“

Минаа повеќе од 15 години од крајот на хумористичната серија „Луди ’70-ти“ (That ’70’s Show), но Нетфликс има добри вести за обожавателите – се...
- Advertisement -spot_img

Latest news

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com