29.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022
spot_img

CATEGORY

Шоубиз

Жената не мора да се депилира за да биде убава и посакувана, рече ќерката на Мадона која не се срами од влакната на пазувите

Ќерката на Мадона Лурдес Леон има јасен став за депилацијата. Таа смета дека жената не мора да се депилира за да биде убава и...

Тамара прослави седум години брак

Тамата Тодевска прославува годишница од бракот со нејзиниот сопруг Александар Димитровски Мачка. Таа објави фотографија од свадбата која ја направија во 2015 година и...

Кендал Џенер „пиштол гола“, обожавателите: Се гледа дека излегла од врска

Кендал Џенер позираше целосно гола и фотографијата ја објави на нејзиниот инстаграм-профил.Манекенката се сончала само со капа на главата, криејќи ги само градите кои инаку...

Ќерката на Алек Болдвин откри дека ја силувале како тинејџерка, а потоа абортирала

Ќерката на Алек Болдвин, Ајрланд Болдвин, откри дека како тинејџерка била силувана и абортирала. Животната приказна ја откри пред јавноста преку социјалната мрежа ТикТок.  „Денес...

Со целулит и стрии, Џорџина Родригез во црно бикини на јахта на Ибица

Џорџина Родригез и Роналдо уживаат со семејството на одмор на Ибица, а папарацо фотографите го уловија парот на нивната луксузна јахта во моменти на...

Синот на Новак Ѓоковиќ стана хит откако му постави смешно прашање на неговиот татко

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ во моментов престојува во Лондон каде има изнајмено куќа за неговото семејство и тимот за време на Вимблдон. Ѓоковиќ на социјалните...

Антониа Гиговска снима нов спот, вика ќе бил лудило

Антониа Гиговска во понеделник ќе ја промовира новата песна „Око моје“, испеана на српски јазик. Таа се пофали дека спотот го снима со „Ај...

Цеца му помогна на обожавател да ѝ се додворува на девојката што му се допаѓа

Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ му помогна на свој обожавател да одбере цвеќе што ќе ѝ го подари на девојката што му се допаѓа. На...

Џорџина и Роналдо снимени како се забавуваат во ноќен клуб на Ибица

Џорџина Родригез и Кристијано Роналдо се снимени како се забавуваат во ноќен клуб на Ибица. Џорџина за оваа пригода облече зелен фустан без прерамки, а...

Бред Пит открил дека се кае што глумел во филмот кој стана светски хит: „Направив сопствени грешки во него“

Бред Пит во својата кариера сними бројни филмови кои добија пофалби од критичарите и публиката, а само некои од нив се „Once Upon A...
- Advertisement -spot_img

Latest news

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com