4.8 C
Skopje
Tuesday, January 31, 2023
spot_img

CATEGORY

Шоубиз

Објавена загубена верзија на „Time“ од Фреди Меркјури

„Едноставна“ верзија на песната „Time“ која ја пее Фреди Меркјури, објавена е во четвртокот по долга потрага по неа. Ова е снимката која е...

Адел како „сериозна мачка“ по разводот

Популарната Адел повеќе не е буцка туку сериозна сексапилна убавица. Адел (31) по разводот од сопругот Сајмон Конецкиј (45), едвај личи на себе од...

На финалето на „Ѕвездите на Гранд“: Карлеуша беше во фустан со гол грб

Српската „мега ѕвезда“ досега сме ја виделе ама баш во секси изданија. Од елеганција закопчана до грло, преку деколте до папокот, па се’ до...
- Advertisement -spot_img

Latest news