15.3 C
Skopje
Wednesday, May 12, 2021
spot_img

CATEGORY

Шоубиз

Бред Пит се обиде да го излечи срцето со нова љубовна авантура, но поради ова брзо го сфати својот неуспех

Тој самиот е едно големо дете кое секогаш има конкретен список на желби и интереси. Тој е многу љубопитен и постојано учи нешто ново....

Ја изгуби главата за новото момче, споделуваат страсти и бакнежи каде и да одат и не им е грижа што ќе кажат другите за...

Алесандра Амбросио е снимена со своето ново момче Ричард Ли на плажа во Санта Моника каде што беа главна атракција. Пензионираниот ангел и славна манекенка...

Трансформацијата за која сите зборуваат: Не, ова не е Памела Андерсон, туку нејзина британска колешка

Актерите Лили Џејмс и Себастијан Стен, за новата серија „Пам и Томи“, се претворија во славна двојка од 90-тите, Памела Андерсон и Томи Ли,...

КАКО ЈАЈЦЕ НА ЈАЈЦЕТО: Синот на Џони Деп израсна во вистинска копија на тато

Со поранешната сопруга, француската пејачка и актерка Ванеса Паради, холивудскиот актер Џони Деп има две деца, ќерката Лили-Роуз и синот Џек. И додека 21-годишната...

Богатите Кардашијанки искешираа 37 милиони долари за реновирање на имотот: За таа цена ќе им се исполнат сите желби

Мајката и ќерката решија целосно да ги преуредат своите дворови, кои се наоѓаат еден покрај друг, за што издвоија цело богатство… Популарните мајка и ќерка,...

Парис Хилтон се огласи за контроверзната маица: „Никогаш не ја носев, тоа е Фотошоп“

Во понеделникот, по скоро 10 години, Парис Хилтон (40) реши да негира фотографија на која изгледа како да носи маица на која пишува „Stop...

АЛЕКС РОДРИГЕЗ Ѝ СЕ ВРАТИ НА БИВШАТА СОПРУГА? „Таа е единствената што вистински сака“

Од кога заврши нивната љубовна врска, поранешните свршеници, 51-годишната латино дива Џенифер Лопез и шест години помладиот пензиониран бејзбол играч Алекс Родригез не престанаа...

Џулија Робертс ги загрижи фановите со видео од син ѝ: „Може да се случи несреќа“

53-годишната актерка Џулија Робертс се обидува да го оддалечи својот приватен живот од јавноста, па ретко зборува за своите деца или ги објавува нивните...

НЕ Е ВИДЕНА ОД 20 ЈАНУАРИ Конечно се дозна каде е Меланија Трамп

Иако сите мислеа дека ќе се разведе од Доналд Трамп, Меланија ужива во брачниот живот повеќе од кога било Поранешната американска прва дама Меланија Трамп...

ХАЛИ БЕРИ воодушеви на социјалните мрежи во гепард дезен: Холивуд и завидува на ова (ФОТО)

Хали Бери има 54 години малку е да се каже дека изгледа одлично. Актерката објави слика на која носи боди со дезен на гепард и...
- Advertisement -spot_img

Latest news