10.8 C
Skopje
Monday, October 25, 2021
spot_img

CATEGORY

Шоубиз

Пријовиќ со рамен стомак, пејачката во бикини

Српската пејачка Александра Пријовиќ  објави фотографија во бикини, четири месеци откако првпат стана мајка. Снаата на Лепа Брена покажа дека е во топ-форма по породувањето...

Брендон и Бренда објавија заедничка фотографија по 20 години!

Иако од прикажувањето на серијата поминаа речиси 20 години, популарноста на Беверли Хилс никогаш не се намали. Од неодамна тие се повторно во центарот на...

Кајли Миног плачеше од среќа на Гластонбери

Кајли Миног си ги бришеше солзите откако конечно настапи на главната бина „Пирамида“ на фестивалот Гластонбери во Англија,, откако пред 14 години мораше да...

Цеца и Карлеуша не се смирија на суд

Цеца Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша не се смирија на суд. Помирувањето на српските ѕвезди пропадна бидејќи пејачките не се појавиле на суд во...

Разводот сепак нема да биде безболен: Манекенката и актерот наишле на голема препрека

Супермоделот Ирина Шајк и холивудскиот актер Бредли Купер, неодамна одлучиле дека повеќе не можат да живеат заедно, а иако неодамна изгледало дека разводот ќе...

Концерт на Тамара Тодевска во Охрид

Тамара Тодевска на 27 јули ќе одржи концерт во Античкиот театар во Охрид. „Како локација го избравме охридскиот Антички театар затоа што е единствен уникатен...

Веќе не е малото девојче од „Пинкови Ѕвездички” – Антониа Гиговска го запали Инстаграм

Антониа Гиговска не е веќе малото девојче со прекрасен глас од Пинкови Ѕвездички. Антониа постави фотографии на Инстаграм на кои носи црвени хеланки врз кои...

Како изгледала Зорица Брунцлик без препознатливата розова коса

Заштитниот знак на фолк-ѕвездата Зорица Брунцлик освен гласот е нејзината розова боја на коса. Токму поради специфичната боја на коса, таа со години наназд...

Ники Минаж го објави провокативниот спот, а жешките сцени со згодното момче ги коментираат сите!

Новиот спот на Ники Минаж стана атракција на интернет, за неколку часа има повеќе од 9 милиони прегледи. Популарната раперка Ники Минаж се врати на...

Бритни ги покажа„ убавите“ нозе

Пејачка Бритни Спирс објави фотографии од рајскиот остров Туркс, каде што била неодамна. Фотографиите се прекрасни освен една која јаима скоро секој од нас...
- Advertisement -spot_img

Latest news

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com