10.8 C
Skopje
Sunday, October 24, 2021
spot_img

CATEGORY

Шоубиз

Адријана Лима на Миконос со турски бизнисмен

Бразилската манекенка Адријана Лима летува на Миконос со турскиот бизнисмен Емир Ујар. Според светските медиуми, Ујар и Лима се во врска помалку од два...

Се разведе Ерос Рамацоти

Италијанскиот пејач Ерос Рамацоти се разведе со 26 годиини помладата манекенка Марика Пелегрини. Тие се разведоа по пет години брак и 10 години љубовна...

Станија со секси видео и пост: Тесните бикини откриваат многу!

Станија Добројевиќ иако важеше за еден од фаворитите за победа, а многумина веќе и ја прогласија за победник на „Задруга 2“ , го освои...

Раскош и убавина: Ова е рајот на Цеца во Кипар

Српската фолк ѕвезда Цеца Ражнатовиќ преживеа непријатна ситуација пред неколку дна кога извесен О.Л. упадна во нејзината вила на Кипар и таму помина неколку...

Се омажи во тајност со милијардерот кој го остави неодамна- Емина направи хаос на социјалните мрежи откако блесна во бело

Балканската музичка ѕвезда Емина Јаховиќ направи вистински хаос на социјалните мрежи со само една порака со која сите ги шокирал. Дали Емина повторно стапила во...

Меган Маркл со изборот на фустан го прекрши кралскиот начин на облекување

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл повторно ги прекрши кралските правила на облекување, овојпат на крштевката на својот син Арчи Харисон Маунтбатен-Виндзор. Имено, таа за оваа...

Aдел забележана со непознат маж по разделбата со сопругот

На 5 јули, пејачката Адел беше забележана со нов човек во лондонскиот Хајд Парк, и при тоа и двајцата се држеа за раце и...

Антониа Гиговска првпат пред камери се појави со момчето, па откри детали за нивната прва средба

Младата македонска пејачка Антониа Гиговска ужива во љубовната врска со Иван Јованов од „Либеро бенд“. Антониа неодамна пред камерите на „Бекстејџ“ потврди дека е заедно...

Тажна вест: Млад актер почина во сон

Актерот Камерон Бојс (20), кој главно учествуваше во емисии и серии на „Дизни“, вчера почина во сон. Тоа го потврди и неговото семејство. – Со огромно...

Развод вреден 38,3 милијарди долари

Основачот на компанијата Амазон, Џеф Безос по разводот од сопругата Мекензи Безос, ќе остане без дел од акциите во својата фирма, вреден 38,3 милијарди...
- Advertisement -spot_img

Latest news

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com