10.8 C
Skopje
Sunday, October 24, 2021
spot_img

CATEGORY

Шоубиз

Меган ќе пишува колумни за „Вог“

Војвотката од Сасекс Меган Маркл ќе почне да пишува колумни за британското списание „Вог“. Според пишувањата на британски „Сан“, Меган преговарала со челните луѓе...

Две секси убавици: Ќе се запрашате дали се мајка и ќерка или две сестри

Катарина Каја Остојиќ е еден од најзгодните и најсекси пејачи во регионот. Ова е докажано безброј пати, но кога ќе ја видите нејзината ќерка Николина,...

Ирена Спировска поинаква од сите – Погледнете ја нејзината летна авантура

Додека летото сите го користат за на плажа, ТВ водителката Ирена Спировска која секогаш води здрав живот, отиде на планинарење, па сподели прекрасни фотографии. - „ Триглав...

Роби Вилијамс проговори за своето мрачно минато

Роби Вилијамс проговори за своето мрачно минато кога животот му бил многу поинаков отколку денес. Во тоа време, како што вели, со девојката живеел...

Анастасија и Луна се скарани со години, а оваа македонска пејачка застана меѓу нив две- Џогани со оваа фотографија упати јасна порака

Антониа Гиговска оваа година само реди успеси на професионален план. Победничката на „Задруга 2“, Луна Џогани деновиве беше во Скопје, во студиото на Дарко Димитров...

Џорџ Клуни во мисија да ги спои Бред Пит и Џенифер

По четиринаесет години од разводот на американскиот актер Бред Пит (55) и актерката Џенифер Анистон (50), нивниот пријател Џорџ Клуни (58) си зададе мисија...

Поп-ѕвездата одмара во Бодрум: Северина во летно издание

Регионалната поп-ѕвезда Северина по тезгите низ Хрватска, зема одмор и замина во турското летувалиште Бодрум. Нејзината фотографија во летно издание што ја пушти на...

Пејачката Ивона Јовановиќ по 4 години првпат во костим за капење

Македонската пејачка Ивона Јовановиќ, која неколкупати се натпреваруваше во шоуто „Ѕвездите на Гранд“, откри дека по 4 години првпат облекува костим за капење. Таа...

Никол Кидман сака повеќе деца

“Имам малку надеж дека оваа година ќе има чудо за Кит и за мене. Сакаме да имаме повеќе деца”. Ова го признава Никол Кидман...

50-годишната сопруга и трите ќерки на Силвестер Сталоне уживаат во убавините на Хрватска

Семејството на Силвестер Сталоне ужива во убавините на Хрватска. 50-годишната сопруга на славниот актер, Џенифер Флавин, со нивните три ќерки Софија, Систин и Скарлет...
- Advertisement -spot_img

Latest news

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com