26.8 C
Skopje
Wednesday, June 16, 2021
spot_img

CATEGORY

Шоубиз

Веќе не е малото девојче од „Пинкови Ѕвездички” – Антониа Гиговска го запали Инстаграм

Антониа Гиговска не е веќе малото девојче со прекрасен глас од Пинкови Ѕвездички. Антониа постави фотографии на Инстаграм на кои носи црвени хеланки врз кои...

Како изгледала Зорица Брунцлик без препознатливата розова коса

Заштитниот знак на фолк-ѕвездата Зорица Брунцлик освен гласот е нејзината розова боја на коса. Токму поради специфичната боја на коса, таа со години наназд...

Ники Минаж го објави провокативниот спот, а жешките сцени со згодното момче ги коментираат сите!

Новиот спот на Ники Минаж стана атракција на интернет, за неколку часа има повеќе од 9 милиони прегледи. Популарната раперка Ники Минаж се врати на...

Бритни ги покажа„ убавите“ нозе

Пејачка Бритни Спирс објави фотографии од рајскиот остров Туркс, каде што била неодамна. Фотографиите се прекрасни освен една која јаима скоро секој од нас...

Се разведоа Перо и Ружица Антиќ – таа добила старателство над децата, а еве како го поделиле имотот

Овие денови, медиумите пишуваат за разводот на популарниот македонски кошаркар Перо Антиќ и неговата сопруга, Ружица Антиќ. По 13-годишниот брак, причините за разделбата на парот...

Ирина Шајк со натписот на својата чанта му испрати порака на Бредли Купер поради која социјалните мрежи “горат“

Ирина го извади и дијамантскиот прстен од раката, кој Бредли ѝ го даде во декември 2017-та година. По разделбата од Бредли Купер (44), убавицата Ирина...

Македонскиот пејач ќе стане татко – го откри и полот на бебето

Македонскиот поп-пејач Дарко Илиевски кој живее на Флорида, на својот Инстаграм профил се пофали дека со сопругата Ивана чекаат бебе. Тој со фотографија направена на...

Алка Вуица топлес на 58. години

Хрватската пејачка Алка Вуица неодамна го прослави 58. роденден, па на „Инстаграм“ објави топлес-фотографија на која градите ги крие со раце. „Најдобриот костум за капење...

Објавена загубена верзија на „Time“ од Фреди Меркјури

„Едноставна“ верзија на песната „Time“ која ја пее Фреди Меркјури, објавена е во четвртокот по долга потрага по неа. Ова е снимката која е...

Адел како „сериозна мачка“ по разводот

Популарната Адел повеќе не е буцка туку сериозна сексапилна убавица. Адел (31) по разводот од сопругот Сајмон Конецкиј (45), едвај личи на себе од...
- Advertisement -spot_img

Latest news