15.3 C
Skopje
Wednesday, May 12, 2021
spot_img

CATEGORY

Шоубиз

Имала проблеми со вишок тежина во бременоста, а сега сите ѝ се восхитуваат: „Како е ова можно?“

Американската актерка Ева Лонгорија и sвезда во серијата „Очајни домаќинки“ ужива во тропска изолација заедно со своето семејство, сопругот Хозе Бастон и нивниот 2-годишен...

Фотографија на дедовците на Дуа Липа и Рита Ора во Косово, 1960-тите привлече огромно внимание од фановите

Познатите косоварки Дуа Липа и Рита Ора не ја кријат меѓусебната нетрпеливост која трае со години, но помалку е познато дека нивните семејства се...

Забавата на Меган Маркл за пристигнување на бебето може да разлути некого

Настанува драма без оглед што и да направи За жал, сè што прави Меган Маркл е проследено со драма. Уште од влегувањето во кралското семејство...

Меган се обрати на јавноста за прв пат по интервјуто со Опра, а еве што не престана да го прави додека зборуваше!

Меган Маркл го покажа својот труднички стомак со гостувањето во шоуто „Vax Live“, за кое сними изјава во задниот двор на нејзината вила во...

Во неа лудо бил заљубен пред да ја запознае Ана: Вака изгледа денес убавицата со која Бастијан поминал 7 години заедно

Кога беше објавено дека германскиот фудбалер се заљубил во српската тенисерка, сите погледи беа упатени кон Сара Бранднер, манекенката со која што Бастијан раскина...

Го разведе од првата сопруга, го сакаше до смрт – најромантичната љубовна приказна на златниот Холивуд!

Бракот што трае 50 години е извонреден подвиг. Но, ако станува збор за холивудски брак, тогаш тоа е речиси - вечност. Пол Њумен и Џоана...

Пејачката Туна стана мајка по втор пат, сподели фотографии веднаш по породувањето (ФОТО)

Поп-пејачката Алтуна Сејдиу- Туна стана мајка по вторпат, а на Инстаграм сподели емотивни фотографии. Таа објави фотографии од раѓањето на нејзиниот син па напиша: „Се молев на Бог да...

Миленичката на Евровизија од Малта падна во обложувалниците по првата проба. Еве кој ја престигна

Иако многумина се обложуваа на Малта како конечен победник, ситуацијата сепак може да се покаже нешто поинаку на Евровизија Претставникот на Малта на годинашната Евровизија,...

ПО ГЛАСИНИТЕ ЗА ПОРОДУВАЊЕТО ВО ТАЈНОСТ Меган се појави во јавноста

Таа стави крај на шпекулациите Откако пред неколку дена странските медиуми се распишаа за тајниот пораѓај на Меган Маркл, тврдејќи дека постои голема можност 39-годишната...

„Страшно е“: Славниот глумец поминал три месеци во болница заради тешка операција

Метју Пери, кој е најпознат во светот по улогата на Чендлер во серијата „Friends“, ги шокираше сите со запуштениот изглед. Неговиот очув, Кит Морисон, откри...
- Advertisement -spot_img

Latest news