Индира ги изненади сите на Инстаграм со новата фотографија

Хрватската пејачка Индира Левак објави фотографија на која рацете ѝ се врзани со ланци, а објаснила и зошто е тоа така.

Кејти Холмс ја откри тајната која сите сакаат да ја знаат!

Откако неодамна ја прекина 6-годишната врска со актерот Џејми Фокс, актерката Кејти Холмс изгледа подобро од било кога. Деновиве таа позирање во светликав сребрен фустан...

По една година брак, Сузана Манчиќ го остава Гркот

Сузана Манчиќ со години имаше вонбрачна врска со грчкиот бизнисмен Симеон Оцомокос, сè до минатата година, кога конечно застанаа на „лудиот камен“.

Кога Катарина Ивановска ќе ги прекрсти долгите нозе, ниту Шерон Стоун...

Катарина Ивановска важи една за најубавите Македонки, а овој епитет се потврдува со тоа што таа уште од тинејџерски години активно работи...

Бекам отвора хотел во Кина

Поранешниот англиски фудбалер Дејвид Бекам соопшти дека ќе отвори хотелски комплекс, во автономната област Макао во Кина , позната како „Источниот Лас...

Секси навивачка на Јунајтед му испрати порака на легендарниот Ерик Кантона

Катрина Марија одамна важи за „најсекси навивачка“ на Манчестер Јунајтед, а своите следбеници на инстаграм редовно ги чести со секси фотографии во...

Цеца ги скара новинарите: Од каде ви е идејата дека Богдана...

Светлана Цеца Ражнатовиќ наскоро ќе го ожени синот Вељко, па, како што рекла, подготовките за свадбата течат забрзано. Пејачката признала дека деновиве...

Тејлор Свифт го живее својот кошмар: Моќните продуценти може да ѝ...

Една од најплатените музичарки на денешницата, американката Тејлор Свифт, веќе неколку месеци доживува вистинска драма кога е во прашање нејзината кариера. Поп-иконата...

Љубовна порака од Мите Стоилов, пејачот полн со емоции

Младиот пејач  Мите Стоилков  ја објави својата најнова песна која носи нсалов „Јави се“ . Автори на песната се Лазар и Магдалена...

Лимузина, шампањ и луксуз: Како помина моминската вечер на снаата на...

Бремената идна сопруга на Вељко Ражнатовиќ, Богдана, ја прослави својата моминска вечер пред големата свадба која е закажана за 24 ноември и...

Follow us...

3,064FansLike
138FollowersFollow
409FollowersFollow
1,810SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Најнови Вести

Јанушев: Ќе коалицираме со сите што ќе ја прифатат нивната изборна програма

ВМРО-ДПМНЕ ќе коалицира со сите што ќе ја прифатат нивната изборна пропграма вели генералниот секретар на партијата Игор Јанушев за емисијата „Трилинг“.

Ѓоргиевски ѝ одговори на Ременски: Статусите ги постирате од телефоните што ги „изгубивте“?

Членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Орце Ѓорѓиевски на својот фејсбук профил одговори на прозивките од страна на Фросина Ременски.

Избеганиот ексначалник Грујевски работел како пекар во Грција

Министерството за правда нема механизам како да ги врати од Грција, поранешниот началник на Петтата управа во МВР Горан Грујевски и неговиот ...