4.8 C
Skopje
Tuesday, January 31, 2023
spot_img

CATEGORY

Занимливости

Во Јапонија за девет долари можете да изнајмите човек кој ќе го слуша вашето кукање

Дали некогаш сте посакале да му се пожалите некому кој ќе има разбирање и едноставно ќе ве сослуша? Во Јапонија тоа е можно за...

Нова измама на WhatsApp, не ја отворајте пораката ,,Адидас”

Многумина корисници на апликацијата WhatsApp добија порака деновиве дека : ,,Адидас донира 3000 бесплатни пара патики и 1800 маици за да ја прослават својата...
- Advertisement -spot_img

Latest news