23.8 C
Skopje
Saturday, May 21, 2022
spot_img

CATEGORY

Занимливости

Нова измама на WhatsApp, не ја отворајте пораката ,,Адидас”

Многумина корисници на апликацијата WhatsApp добија порака деновиве дека : ,,Адидас донира 3000 бесплатни пара патики и 1800 маици за да ја прослават својата...
- Advertisement -spot_img

Latest news

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com