Home » Бугарски пензиониран инженер е хит со иновативната тераса

Бугарски пензиониран инженер е хит со иновативната тераса

by Журнал

Пензиониран инженер од Бугарија го воодушеви интернетот со инсталациите на својата тераса.

„Ова е следното ниво на бугарската словенска наука“, гласи описот на оваа фотографија која за само неколку часа им се допадна на илјадници луѓе.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More