18.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Бугарската фолк ѕвезда Галена само по мрежести чорапи и црна танга

Најчитани вести

Пејачката, која е мајка на две деца, предизвика вистинска бура на социјалните мрежи, а обожавателите ја опсипаа со комплименти од типот: „Жив оган си“, „Многу секси“, „Гориш… пожар“… Тие велат ласкави коментари, а некои фанови дури го коментираа жешкиот секси  шорц на фолк ѕвездата, кои беа марка од еден познат бренд.

Не дека и порано не покажала со каков телесен потенцијал располага, но овој пат 34-годишната Галена само по мрежести чорапи и црна танга,  напрчена демонстрираше дека има навистина затегнато, подигнато, цврсто и идеално извајано „тазе га*е“!

Инаку, Галена годинава не учествуваше на традиционалниот завршен концерт на најголемата бугарска продукција „Пајнер“ во Пловдив, на разочарувањето на фановите на лесниот жанр.

Таа во тоа време ги крстосуваше САД заедно со Фики, а нивната музичка турнеја низ Америка била повеќе од успешна затоа што го привлекла интересот на Бугарите во Лас Вегас, Торонто и Чикаго.

Извор: vistina.com.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com