Home » Автомобил удри во бетонски ѕид и се преврте на улица во Чаир

Автомобил удри во бетонски ѕид и се преврте на улица во Чаир

by Журнал.мк

Автомобил вечерва се превртел откако претходно удрил во бетонската ограда на улицата „„Цветан Димов“ во скопската населба Чаир.

Сообраќајот на оваа делница е во прекин а на лице место се излезени екипи на полицијата и Итната медицинска помош.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More