Home Authors Posts by Џ.И.

Џ.И.

1772 POSTS 0 COMMENTS

Follow us...

2,569FansLike
137FollowersFollow
403FollowersFollow
1,810SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Најнови Вести

Млад скопјанец преживува голгота, неговиот татко бара помош од хуманите луѓе (ВИДЕО)

Ова е 19-годишниот Незир Чајани од Скопје. Незир пред пет месеци останал неподвижен. Тој со своите пријатели отишол на езерото Матка, но...

Владата ја одржа својата седница во Тетово, во фокусот локалните инфраструктурни проекти

Владата на Република Северна Македонија вечерва ја одржува својата редовна 165-та седница во Тетово, како втора од 10 седници што во наредниот...

Марија Максимова, педагог: Мојот најголем успех се моите ученици

Работењето со деца кои ја сакаат музиката е вистинска забава, во која наставникот ја користи целата своја креативност да им помогне да...