Home Authors Posts by T.E.

T.E.

1821 POSTS 0 COMMENTS

Follow us...

4,116FansLike
140FollowersFollow
409FollowersFollow
1,820SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Најнови Вести

Заработуваат додека граѓаните се гушат во смог: Бар во Њу Делхи им продава кислород...

Загаденоста на воздухот стана многу опасна во престолнината на Индија, а додека граѓаните на Њу Делхи со недели се гушат во смог,...

Град Скопје ги потсетува уметниците да се пријават за патувачката Европска изложба

Град Скопје ги потсетува заинтересираните уметници од областа на визуелните уметности и уметноста на новите медиуми од Скопје дека остануваат уште дваесетина...

Средба на публиката со филмската екипа на „Врба“ во кино Милениум

По соборениот рекорд во гледаност, екипата на „Врба“ вечерва во Милениум има средба со публиката. За само 20 денови...