9 C
Skopje
Friday, February 26, 2021
- Advertisement -

AUTHOR NAME

S B

1180 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ

Момче нон-стоп сонувало дека умира, а потоа открил антички двојник кој умрел на тој ист начин (ВИДЕО)

Еден млад човек кој постојано сонувал дека умира и дека му гори кожата, открил стар двојник кој починал на ист начин. Роберт Толпи ќе...

САНДРА БУЛОК: Емотивен хендикеп за глумица со силно срце

Единствената жена која беше прогласена за најдобра и најлоша актерка во Америка истата година, најде мир со маж со кого го споделува искуството на...

Одамна не сме ја виделе: Русокосата во кожен минич блеска од среќа поради нејзината свршувачка

Парис Хилтон, позната џетсетерка и успешна деловна жена некогаш беше главна тема на сите таблоиди, а потоа се повлече од јавноста Парис Хилтон (40), некогаш...

Додека целиот Свет зборува за нејзиниот мачен живот, Бритни конечно „пушти“ малку позитивна енергија

– Она што е добро е што денес се чувствувам многу подобро – напиша Бритни во описот на новото видео Американската пејачка Бритни Спирс (39)...

БРЕД ПИТ ГО ПРОМЕНИ СТИЛОТ: Познатиот срцекршач има нова фризура, жените полудеа поради еден „ДЕТАЛ“! (ФОТО)

Актерот изгледа не старее – сѐ уште изгледа одлично. Еден од омилените во Холивуд, барем кога се во прашање жените, актерот Бред Пит (57), реши...

Познатата пејачка воодушеви со прободувањето на брадавиците на новата фотографија на Инстаграм! ‘Се чувствувам слободно по неколку предизвикувачки години’

28-годишната пејачка Деми Ловато во последно време пополнува медиумски колумни исклучиво благодарение на негативниот публицитет. Депресија, борба против зависности и потоа раскинување со актерот...

НОВА ДРАМА ЗА Лејди Гага „Борба за живот“

Една од најпопуларните музичари во светот, 34-годишната Лејди Гага, повторно се најде во центарот на скандалот, овој пат по своја вина. Имено, нејзиниот шетач...

Адвокатот на таткото на Бритни: „Тој не е негативец во оваа приказна, тој ѝ го спаси животот“

Вивиан Торин, адвокатот на Џејми Спирс, која исто така се појавува во новиот документарец за животот на пејачката, вели дека таткото Џејми бил тој...

Twitter ги доби Super Follows и Communities функциите

Twitter додаде две нови функции на својата платформа. Првата е Super Follows, и во прашање е првата премиум функција на компанијата. Втората карактеристика е Communities. Super...

Ажурирањето на Google Chrome може да го сопре трошењето на RAM меморијата

Бидејќи сѐ повеќе и повеќе работи се извршуваат во веб-браузерот, ограничувањето на количината на RAM меморија што ја користи Chrome е врвен приоритет за...

Latest news

- Advertisement -