8.8 C
Skopje
Saturday, November 27, 2021
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Lea Muslija

1319 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ

„Toyota“ астрологија: Кој автомобил му одговара на вашиот хороскопски знак?

Така барем мислат од „Toyota“ каде одлучиле да понудат свој предлог за оптимален избор на автомобил според хороскопските знаци. Јапонскиот гигант издвои 12 возила од...

WhatsApp со нова опција си испраќање фотографии и видеа

Фејсбук најави воведување на нова функција во WhatsApp, за која вели дека ќе им даде на корисниците „поголема контрола врз нивната приватност“. Функцијата наречена „View...

Xiaomi прв пат ја зазема водечката позиција во испораката на смартфони во Европа

Според најновото истражување на Strategy Analytics, Xiaomi ги надмина сите други производители со 25 роценти удел на пазарот, по силниот раст на испораките на...

Audi RS3 постави рекорд на Нирбургринг

Audi објави дека со моделот RS3 поставил нов рекорд на Нирбургринг. Новиот најдобар резултат во класата е нешто под од 7 минути и 41...

Таа е една од најубавите пејачки, а нема среќа во љубовта: „Никогаш нема да се омажам“

Пејачката Едита Арадиновиќ, иако во моментов е во врска, сепак верува дека никогаш нема да отиде чекор подалеку и да стапне на лудиот камен. Таа...

Џенифер Анистон: Ги исфрлив од својот живот луѓето кои…

Актерката Џенифер Анистон откри дека ги елиминирала од својот живот луѓето кои не примиле вакцина против коронавирусот или не сакаат да кажат дали ја...

Aна Николиќ по 4 години првпат го покажа лицето на ќерката која ја доби со Раста

Пејачката Ана Николиќ од бракот со Стефан Ѓуришиќ Раста ја доби ќерката Тара. Иако, пејачката на социјалните мрежи често објавува фотографии со наследничката досега ниту...

Бен Афлек за роденден ѝ подари на Џенифер Лопез накит вреден 45.000 долари

Глумецот Бен Афлек ѝ подарил на својата девојка Џенифер Лопез, накит вреден 45.000 долари, за нејзиниот 52 роденден. Тие роденденот го прославија на јахта...

Ким Кардашијан на мета на фановите поради Фотошоп: Во прв план е нејзиниот огромен задник

Ким Кардашијан на Инстаграм објавила фотографија на која позира на плажа. Во мини бикини ги истакнала облините, а нејзината објава собрала повеќе од 3 милиони...

Црвена звезда разочара, одигра само нерешено против Шериф во Белград

Црвено-белите разочараа на првиот натпревар против Шериф Тираспол преку кој треба да се пласираат во плеј-офот за пласман во групната фаза од Лигата на...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com