17.8 C
Skopje
Monday, August 15, 2022
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Lea Muslija

3690 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ

Ова овошје содржи најмногу шеќер: Поради него се дебелеете лесно и незабележливо!

Овошјето е добро за вас и му ги дава на организмот потребните нутриенти и минерали, но се разликува и по количината шеќер што ја...

Кошулата на фаталната Ирина се помрдна, се откри тантелен градник

Руската манекенка Ирина Шајк (35) е фотографирана во Њујорк со својата ќерка Леа, а ги воодушеви сите обожаватели со својот прекрасен изглед и стајлинг. Имено,...

Возач на трамвај е херој на денот: Го запрел возилото за да спаси желка од шините, а безбедносните камери го снимиле прекрасниот момент!

Серхат Топал, возач на трамвај од Коџаели, Турција, имал сосема нормален работен ден, барем накратко. Денот станал невообичаен кога забележал нешто мало на шините -...

Пресврт, наместо во Брајтон Нико Гонзалес ќе се пресели во Фиорентина

Голем пресврт се случи со трансферот на Аргентинецот од Штутгарт, Нико Гонзалес. Пред неколку дена беше објавена дека Брајтон за клупски рекорд, од 30...

Добри вести за Шпанците: Луис Енрике доби големо засилување пред вториот меч на ЕП

Шпанската селекција разочара на премиерниот меч на актуелното Европско првенство и одигра само 0:0 со Шведска, но сега пред вториот натпревар во Севилја, Луис...

Роберто Морено е новиот тренер на Гранада

Диего Мартинез Пењас ја заврши својата мисија во фудбалскиот клуб Гранада. Отстапи од функцијата како најуспешен тренер во клупската историја, лани играше полу-финале во...

Навивачите не го сакаат Бенитез во Евертон

Рафа Бенитез ситни детали го делат од клупата на Евертон. Сопственикот на „карамелите“, Фархад Мошури, закажал состанок со шпанскиот тренер, на кој треба да...

Чешмеџиев потпиша за Шкупи: Чест ми е што ќе учам од Седлоски

По престојот во Вележ, Чешмеџиев се враќа во Македонија, во следната сезона ќе го носи дресот Шкупи.  „Дефанзивецот Констнатин Чешмеџиев официјално е дел од Шкупи....

УЕФА размислува да им го одземе финалето на ЕП на Англичаните

Се повеќе има незадоволни од британскиот дел од организацијата на Евро 2020. Се погласни се најавите дека на УЕФА и прекипе од организацијата на британскиот...

Сопругата на фудбалерот испружена покрај базенот во секси костим закапење: Провокација од 500 евра

Русокосата убавица Снежана Борјан покажа како ужива со пријателките покрај својот базен, а нејзините објави не поминаа незабележани. Сопругата на голманот на „Црвена Звезда“, Милан...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com