23.8 C
Skopje
Saturday, June 25, 2022
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Lea Muslija

2993 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ

Марго Роби и Рајан Гослинг за прв пат сликани во нивните улоги на Барби и Кен

Колку пати сте се запрашале како би изгледала Барбика во реалниот живот? Па, една идеја дојде оваа недела кога Марго Роби за прв пат...

Амбер Херд пишува книга во која ќе открие сè за бракот со Џони Деп? „Нејзината кариера е завршена, нема што да загуби“

Холивудската актерка Амбер Херд наводно е во преговори да напише книга за зголемување на приходите, откако изгуби милиони долари во тужбата за клевета против...

Милица запали ноќен клуб откако се појави во ова издание мелем за очите на мажите – додека го пееше овој хит и упати јасна...

Младата пејачка Милица Павловиќ направила хаос на настап кој се одржал во Загреб, а покрај своите хитови, публиката ја остави подзината поради својата провокативна...

Бред Пит на насловната страница на „GQ“, обожавателите згрозени: Изгледа како мртовец

Бред Пит, се појави на насловната страница на списанието „GQ“ како ѕвезда на јулското издание, а неговите обожаватели останаа згрозени од фотографиите. Пит рече дека престанал да...

Ниа Вардалос: Го снимаме третиот филм од франшизата „My Big Fat Greek Wedding“

Ѕвездата од филмот „My Big Fat Greek Wedding“, Ниа Вардалос оваа недела на своите следбеници на „Инстаграм“ им одржа лекција по грчки јазик и...

Влогер заработува голема сума пари на сметка на Амбер Хард

Популарен корисник на „Јутјуб“ заработува од судењето помеѓу Амбер Херд и Џони Деп. Метју Луис, познат како „Дет амбрела гај“ (That umbrella guy), е познат...

Жешки објави во костими за капење: Нивес Целзијус ги истакна бујните облини

Нивес Целзијус одмара во Цриквеница, а на својот Инстаграм профил сподели фотографија во костим за капење и покажа дека баш ѝ не го избегнала...

ФРАЕР ОД СЕНЕГАЛ му е ФАН на Спасен Силјаноски и има порака: „ДА ЖИВЕЕ МАКЕДОНИЈА!“

Сидоко од Сенегал е маѓепсан од македонската музика, а омилени му се „Ќе ти дојдам“ од Спасен Силјаноски и евергринот „Бисер балкански“ на Гоце Николовски. Љубовта...

Светски ѕвезди со мали гради кои успеаја во шоу-бизнисот

Големите гради можеби предизвикуваат повеќе внимание, но, сепак и дамите со мали гради успеваат во шоу-бизнисот. Тоа го докажаа некои од познатите светски ѕвезди...

„Изложба без име“ во Старата скопска чаршија

Центарот за Еднакви Можности „Бубамара“ денеска организира „Изложба без име“ во Стара Чаршија во Скопје. -Преку илустративни фотографии ќе бидат споделени вознемирувачките пораки кои денес...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com