8.8 C
Skopje
Sunday, November 28, 2021
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Журнал

51 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ

За 4 дена 33 сообраќајќи, едно лице е загинато

Триесет и три сообраќајни незгоди се случиле во периодот од 23 мај до вчера на подрачјето на Скопје, а во нив едно лице е...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com