7.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Атрактивната Џорџина сподели жешко видео од базенот

Најчитани вести

Џорџина Родригез објави видео од базенот со кое ги запали многубројните следбеници на Инстаграм.

На видеото Џорџина излегува од базенот во бела маица и минијатурна танга.

Видеото е создадено во Дубаи каде што семејството ги поминува празниците.

Претходно таа со своите облини се пофали и со фотографија од џет-скии. „Уживајте во погледот“, порача таа во описот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести