Home » Ана Николиќ некогаш беше најзгодна пејачка и секс-симбол: Еве како изгледа нејзината мајка, мажите воздивнуваат по неа (ФОТО)

Ана Николиќ некогаш беше најзгодна пејачка и секс-симбол: Еве како изгледа нејзината мајка, мажите воздивнуваат по неа (ФОТО)

by Lina Muslija

Пејачката Ана Николиќ со години важеше за една од најубавите дами на српската естрада, а за време на бременоста се здебели и долго се носеше со вишок килограми, а потоа направи операција и се преполови.

Имено, Ана Николиќ еднаш откри дека нејзината мајка Миљана нема такви проблеми и дека изгледа совршено и во седмата деценија од животот.

На социјалните мрежи можете да најдете слики на кои мајката на Ана позира во бикини на плажа во провокативна поза.

Нејзиното затегнато тело и облини оставија без зборови многумина, а сега стана јасно и на кого некогаш беше толку “жешка“ пејачката.

Да потсетиме, неодамна на социјалните мрежи се појави видео на кое се гледаат “кратери“ на лицето на Ана, кое шокираше многумина. Тогаш пејачката стана мета на жестоки критики и лоши коментари.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More