Home » Ана Николиќ ЈА ИЗНЕСОА ОД ТРГОВСКИ, луѓето се вртеа по пејчаката (ФОТО)

Ана Николиќ ЈА ИЗНЕСОА ОД ТРГОВСКИ, луѓето се вртеа по пејчаката (ФОТО)

by Журнал

Пејачката Ана Николиќ од месец во месец предизвикува полемики во јавноста. Имено, Ана сега е снимена како маж ја изнесува надвор од трговски центар во главниот град.

Единствениот начин да излезе од бутикот – рече таа со насмевка на лицето на Николиќ, алудирајќи на тоа дека нејзините пријатели прават се за да ја спречат да потроши многу пари во шопинг, а поради оваа сцена луѓето се свртеа кон пејачката.

Пејачката, секако, предизвика поделени коментари, па едни велат дека треба да се „смири“ и „да престане да прави скандали“, а други истакнуваат дека „убаво е да се гледа како се смее“ и дека „луѓето треба да се опуштат и да ја сфатат шегата “.

Ана Николиќ, пак, неодамна на јавноста и го претстави својот нов емотивен партнер. Таа на својот Инстаграм објави заедничко видео со извесен Немања, а коментарите беа полни со срца и честитки.

Меѓу другото, пејачката објави видео со песната „Лабилна“, чиј текст гласеше:

– Мала се заљубила и тоа баш јако – гласеше меѓу другото текстот на песната на Ана додека таа заедно со спотот испраќаше бакнежи со новото момче.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More