30.8 C
Skopje
Friday, May 27, 2022

Актерот Фламур Алjији со нова марка „Флами“

Најчитани вести

Добро познатиот албански актер од Тетово, Фламур Аjији веќе го носи својот бренд за облека, кој го именуваше по него како „Флами“, бренд што започна да го промовира насекаде, како уште еден успех во неговата уметничка кариера.

Актерот од Тетово, кој живее во Германија, првично го промовира овој бренд таму и наскоро се очекува да го донесе и во нашата земја. Актерот од Тетово, кој живее во Германија, првично го промовира овој бренд таму и наскоро се очекува да го донесе и во нашата земја.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com