27.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Актерката Елизабет Харли позираше во провокативно издание

Најчитани вести

Актерката Елизабет Харли не престанува да изненадува со своите објави на Инстаграм. Најпрво објави ведо топлес, а потоа за време на летниот одмор отиде чекор понатаму и позираше целосно гола во базен.

Сега, иако е зима, актерката одлучила да ги почести своите милион и петстотини илјади обожаватели со готографија во црна долна облека и црно сако, а под него била гола па така го истакна бујното деколте.

„Куќата е средена, гостите пристигнаа, храната е подготвена“, се пофалила позирајќи полугола.

„Доколку таква сервираш вечера, доаѓам веднаш“ пишувало во коментарите.

Според нејзиниот Инстаграм, изгледа актерката како да живее на плажа или базен, постојано сунчајќи се. Притоа, таа ја покажува прекрасната линија и младелачкиот изглед, па сите се прашуваат како е можно.

Недоамна таа открила дека линијата ја одржува со вежбање и здрава исхрана, избегнувајќи тешки оброци.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com