Home » Ако сакате навреме да си завршите работа, излезете порано: Лични документи се земаат само до 16 часот

Ако сакате навреме да си завршите работа, излезете порано: Лични документи се земаат само до 16 часот

by Журнал

Министерството за внатрешни работи ги извести граѓаните дека денеска ќе работат шалтерите за издавање готови документи во објектот во МРТВ.

Работното време на шалтерите ќе биде од 8 до 16 часот.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More