Home » Агнеса Органџиева ексклузивен хост на лотариите на Grand Casino Admiral

Агнеса Органџиева ексклузивен хост на лотариите на Grand Casino Admiral

by Журнал

Со задоволство сакаме да Ви ја највиме новата соработка помеѓу Агнеса Органџиева и Grand Casino Admiral, дел од реномираната групација Novomatic.

Почнувајќи од 21-ви јуни, Ве покануваме да ни се придружите на серијата возбудливи настани за лотарија и двојна среќа со Агнеса.

Агнеса Ве очекува на кеш и промо лотариите на Grand Casino Admiral на 21, 22, 25, 28 и 29 Јуни сo почеток од 23:00 часот заедно со Вас да ги извлекува тековните лотарии.

Подгответе се за вечер исполнета со добра забава, возбуда и шанса за голема добивка.

Grand Casino Admiral е лоциран во Хотел Лимак и  претставува најсовремен архитектонски објект кој нуди широк спектар на игри во амбиент кој зрачи со елеганција за незаборавно играчко искуство.

Ако барате возбуда и забава, дојдете на местото каде ве очекува прекрасен амбиент, исклучителна понуда на апарати за игри на среќа и можност за традиционалните љубители на живата игра да си ја испробаат среќата.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More