9.8 C
Skopje
Sunday, December 4, 2022

Aна Николиќ по 4 години првпат го покажа лицето на ќерката која ја доби со Раста

Најчитани вести

Пејачката Ана Николиќ од бракот со Стефан Ѓуришиќ Раста ја доби ќерката Тара.

Иако, пејачката на социјалните мрежи често објавува фотографии со наследничката досега ниту еднаш не го покажа нејзиното лице.

Меѓутоа, Тара, вчера на (03.08.2021) наполни четири години. Токму по тој повод, Николиќ за првпат го покажа лицето на нејзината наследничка, а во описот напиша емотивна порака.

Содржината продолжува после огласот

„Ќе бидам твоја поддршка и столб кога се распаѓам на илјади делови. Ќе бидам се што може и што не може, што не треба и не треба, и меч и штит, и небо и ѕид. Ќе ти бидам се што никој мене не ми беше. Да те кренам кога ќе паднеш. Те сака мама. Среќен роденден моја безусловна љубов. Тара“ напиша гордата мајка.

За претходниот роденден, Тара од своите родители за подарок доби коњ, а какви подароци ќе добие оваа година останува да видиме.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести