9.8 C
Skopje
Sunday, December 4, 2022

Aлиjaнca зa Aлбaнцитe бapa ocтaвкa oд Bлaдaтa

Најчитани вести

Градоначалникот на Општина Гостивар, Арбен Таравари преку социјалните мрежи повика Владата да си поднесе оставка по вчерашниот пожар во модуларната болница во Тетово.

Dorëhiqu Qeveri!

Posted by Arben Taravari on Wednesday, September 8, 2021

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести