4.8 C
Skopje
Tuesday, January 31, 2023

Aдел забележана со непознат маж по разделбата со сопругот

Најчитани вести

На 5 јули, пејачката Адел беше забележана со нов човек во лондонскиот Хајд Парк, и при тоа и двајцата се држеа за раце и покрај многуте папараци. Тие дојдоа во кралскиот парк за концертот на Селин Дион, вели Сан.

Познато е дека 31-годишната пејачка во април се раздели со својот сопруг Симон. После тоа, ѕвездата значително ослабе, почна да ужива во животот и одлучи да не се занимава со проблеми.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести