InterServer Web Hosting and VPS

Четири недели по смртта: Откриено од што починал Сер Шон Конери!

Сер Шон Конери, шкотски актер кој стекна светска слава со портретирањето на Џејмс...

Ништо не може да ни го одземе Божиќ: Зошто новата песна на Роби Вилијамс го маѓепса целиот свет! (ВИДЕО)

Познатиот музичар Роби Вилијамс одлучи дека ништо, дури ни вирусот корона, не може...

Гардеробер како нечиј стан, и во бањата – златна када! Ѕирнете во луксузната вила на Кендал Џенер

Манекенката Кендал Џенер (24) ги отвори вратите на својата луксузна вила во Лос...

Џорџ Клуни сам си ја шиша косата 25 години: Водителката беше воодушевена кога и кажа што прави!

Еден од омилените холивудски актери, Џорџ Клуни (59), откри дека сам си ја...

Мадона на мета на критики поради 36 години помладото момче: „Тоа не е нормално, одвратно е!“

Поп дивата Мадона (62) се најде на мета на негативни коментари поради наводната...

Најпопуларната телевизиска водителка Елен Деџенерис прв пат видена во јавност по обвинувањата за злоупотреба на нејзините вработени!

Елен Деџенерис во последните месеци се соочи со грозоморни обвинувања на своја сметка,...

Бегаше од брак по цена на својот живот, а потоа почна да прави деца каде ќе стигне: Љубовната приказна на омилениот англиски актер!

Некогаш херој на романтични комедии и заколнат ерген во приватниот живот, денес тој...

Познатата добитничка на Оскар се соочува со животот во изолација: Ен Хатавеј го откри најголемиот предизвик за време на пандемијата

Не е новост дека славните холивудски актери живеат поинаку од остатокот од Светот....

Успеа да биде гола и под зимска јакна: Бела го покажа совршено рамниот стомак, студот не ѝ може ништо

Бела Хадид прошета низ Newујорк во густа зимска јакна под која имаше само...

Џастин Бибер на удар на критики поради ОВАА изјава!

Вчера беа објавени номинациите за 63. Греми награди, што ќе се одржат на...

Единствените кои не му го завртеа грбот: Џони Деп сеуште може да смета на овој познат бренд!

Диор реши да го задржи Џони Деп како заштитно лице на неговата колонска...

Меган не бара алиментација, но со поранешниот сопруг не може да договори датум за развод

Актерката Меган Фокс (34) и Брајан Остин Грин (47) се познаваат од 2004...

Никол Кидман откри детали од нејзиното тешко детство: Нема да верувате во какви услови живеела

Никол Кидман е зафатена со актерска кариера и исто така е мајка на...

Првите фотографии од Џиџи Хадид со бебето: Манекенката ја донесе линијата до совршенство за два месец!

Американската манекенка Џиџи Хадид (25) роди девојче во септември оваа година, а сега...

Кети Пери од Орландо Блум побара да и исплати милион долари за прељуба!

Кон крајот на август оваа година, американската музичко-актерска двојка, 36-годишната пејачка Кети Пери...

ЈА ПОСЕТУВА ЕДНАШ НЕДЕЛНО: Шајло наоѓа утеха кај Џенифер Анистон!

Дома е хаотично Дека на семејството Џоли-Пит никогаш не му...

ОВА СИТЕ ГО ЧЕКАА: бруталниот одговор на Кралицата за спонтаниот абортус на Меган

Се изјасни и Бакингемската палата Откако 39-годишната Меган Маркл ја...

Хали Бери одговори на коментарите дека е лоша во кревет!

Љубовниот живот на американската актерка, 54-годишната Хали Бери, честопати беше во центарот на...

Мајли Сајрус призна дека за време на пандемијата се борела со порок!

Пејачката Мајли Сајрус откри дека за време на карантин поради пандемијата на вирусот...

Метју Пери се вери со 20 години помлада девојка: Таа е најдобрата жена на светот!

Метју Пери се вери! Иако во мај ја раскина двегодишната...