Семејна идила на водителката Милена на плажа

Водителката Милена Антовска-Станковска со семејството одмара на грчкиот остров Тасос.Милена објави фотографии со ќерката Лана Марија и со сопругот Гордан.

„Бескрајно лето“, напиша таа под една од фотографиите. Ќерката на Милена наскоро ќе наполни две години. 

Првиот роденден на Лана Марија, таа и сопругот го прославија на плажа во Грција.

InterServer Web Hosting and VPS