Украден сеф со пари од обложувалница на Бит Пазар

На 26.10.2020 во 3.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачјето на Бит Пазар, насилно било влезено во спортска обложувалница и бил одземен сеф со пари.

Се работи на расчистување на случајот.

InterServer Web Hosting and VPS