Сите зборуваат за нејзината нова фотографија! Ријана ги остави сите со отворени усти! (ФОТО)

На сите им го забрза пулсот со фотографија која ја објави на Инстаграм во неделата. Таа позира во долна облека.

Сопственичката на многу хитови (32) им остави многу малку фантазија на своите придружници во про transparentирен градник со детали од тантела, додека уживаше да се сонча.

Облечена во „врескачки“ градник, Ријана се претстави во жешко издание додека се релаксираше пред нејзината долгоочекувана модна ревија.

Ријана дополнително ја разбуди фантазијата на придружниците со обична темно сина капа и траги од сончање на образите и напиша натпис: „Јас само го штитам својот меланин додека се обидуваат да го искоренат! @Fentiskin #FentiSkinStartRs!“

InterServer Web Hosting and VPS