Хали Бери со провокативен костим за капење го откри долго скриениот детал на своето тело!

Со своите фотографии на Инстаграм, со кои гордо ја истакнува нејзината беспрекорна фигура, познатата оскаровка Хали Бери веќе некое време не престанува да ја воодушевува јавноста, а со последната фотографија го откри деталот на своето тело кој скоро никогаш не се истакнува.

Последните денови, 54-годишната холивудска sвезда ги полнеше медиумските колумни со својата нова љубовна врска со четиригодишниот победник на Греми, Ван Хант, но и со фотографии во разни модели на костими за капење и бикини кои редовно ги објавува на Инстаграм.

https://www.instagram.com/p/CFVS2BaFJGE/?utm_source=ig_web_copy_link

„Назад на плажа“, рече таа заедно со фотографијата на која беа задникот, витките и обучени нозе и генерално одличната фигура. Таа носи костим со многу необичен крој кој всушност открива повеќе отколку што крие на задниот дел од нејзиното тело, и така тој успеа да открие скриениот детал на нејзиното тело во знак на тетоважа со сончоглед.

На горниот дел од задникот, Бери го украси своето тело пред неколку децении со тетоважа од сончоглед, покривајќи ја претходната тетоважа со името на нејзиниот поранешен сопруг Дејвид Џастис.

На почетокот на новиот милениум, во интервју за британското издание на магазинот „Космополитен“, познатата добитничка на Оскар изјави дека избрала мотив за цвет од сончоглед за тетоважата затоа што се затвора во мракот за да се регенерира, но жали за својата одлука за тетоважа затоа што верува дека чистата кожа е најдобра.

InterServer Web Hosting and VPS