Џастин Бибер и сопругата Хејли чекаат бебе!

Најновите фотографии на 23-годишната манекенка Хејли Бибер предизвикаа гласини дека оваа млада дама наскоро би можела да стане мама.

Имено, манекенката беше фатена минатиот понеделник во спортско издание во Холивуд, а под нејзините црни хеланки и тесната маица можеше да се види малку позаоблениот стомак од вообичаеното.

Не требаше многу време да се прошират гласините дека таа и сопругот Џастин Бибер го очекуваат своето прво дете, но парот сè уште не ги коментира овие гласини. ‘Ајде, таа не е бремена.

Таа веројатно само добро се хранеше ’, е еден од коментарите на социјалните мрежи, додека други се обожаватели на парот, на различни мислења. „Никогаш не била толку надуена, веројатно е бремена само два месеци. Само возбудливо, Хејли и Џастин ќе добијат бебе. Сигурно целото семејство е пресреќно ’, напиша еден корисник на Инстаграм.

InterServer Web Hosting and VPS