Овој актер никогаш не излегува од дома без СОЛЗАВЕЦ! Од што се плаши тој?

Иако неодамна 35-годишната пејачка Кети Пери и 43-годишниот актер Орландо Блум добија девојче Дејзи, се чини дека тие сè уште не можеа да одржат чисто позитивен дух.

Имено, еден од обожавателите го следеше секој чекор на актерот, а според странските медиуми ја ставил во опасност и својата партнерка Кети. Деновиве актерот беше виден во Лос Анџелес како купува храна за себе и за пејачот, а во раката носеше неизбежен солзавец поради исклучително голем страв, судејќи според се повеќе слични фотографии.

Според странските медиуми, Орландо носел солзавец за самоодбрана веќе некое време, каде и да оди. Пред неколку дена, тој беше ‘фатен’ во блиското кафуле на неговиот дом каде што правеше утрински шопинг. Судејќи според неговата опуштена облека, и покрај тоа што е близу до дома, актерот не се чувствува безбедно.

Причина за големиот страв е еден од обожавателите кој го опседнуваше во последно време, а во неколку наврати имаше насилни испади, напишаа медиумите.

Иако тој веќе побара судска наредба за забрана, парот се чини дека сè уште живее во страв. Инаку, Кети исто така неодамна беше видена како шета низ градот облечена во солзавец околу вратот.

InterServer Web Hosting and VPS