Малку недостасуваше Кејт Мос да се најде на ПОДОТ!Малолетната ќерка ја придржуваше да не падне

Британскиот супермодел Кејт Мос се здоби со статус на стилска икона и е една од најуспешните модели на сите времиња. Иако, не е непознато дека Кејт е позната по развратниот начин на живот и бурните излегувања. Иако неодамна изјави дека забавите и излегувањата се веќе минато и дека е целосно трезна веќе две години, се чини дека тоа не е точно.

„Во 23 часот веќе морам да бидам во кревет, вклучувам Нетфликс и брзо заспивам“, рече Кејт, а потоа папараците ја „уловија“ многу весела на роденденската забава на модната креаторка Ким Џонс во Лондон.

Ова не беше репрезентативно издание на Кејт. Се чини дека одржувањето на нејзината рамнотежа било тешко, па нејзината ќерка Лила Грејс Мос Хак ја поддржа, а на помош дојде и момчето на Кејт, грофот Николај фон Бизмарк.

Кејт изгледа многу изгубено на фотографиите, едвај гледа и прави чудни гримаси на лицето.

Освен што видно алкохолизираната Кејт привлече внимание, тоа го стори и нејзината малолетна ќерка, која излезе со нејзината мајка. Имено, таа носеше целосно провиден фустан под кој носеше црна долна облека.

InterServer Web Hosting and VPS