Арнаудова во Италија- црно бикини и секси поза

Пејачката и претседателка на здружението „Проект среќа“, Кристина Арнаудова е на одмор во Италија.

Таа со синовите и сопругот е на е во Галиполи, една од најпоуларните летни дестинации таму.

Кристина на својот Инстаграм профил постираше  фотографија во бикини, иако пејачката ретко споделува вакви фотографии. „Кристина, атрактивно изглесаш на фотрографијата“, и пишуваат фановите. Текстот Арнаудова во Италија- црно бикини и секси поза е превземен од Reporter.mk.

InterServer Web Hosting and VPS