Кaјли Џенер го прослави својот 23-ти РОДЕНДЕН: Реалити sвездата драстично го смени ИМИЏОТ! Со новата фризура започна нов ТРЕНД! (ВИДЕО)

Кајли Џенер го прослави својот 23-ти роденден и покажа промена во изгледот.

Реалити ѕвездата на Инстаграм се пофали дека драстично ја скрати косата, а многумина предвидуваат дека и оваа фризура ќе биде нов тренд.

Милијардерката со денови го слави роденденот, а на вечера со пријателите Кајли се појави со нова фризура, која во последните месеци ги освои познатите дами низ целиот свет.

https://www.instagram.com/p/CDj7gMDD9pN/?utm_source=ig_web_copy_link
InterServer Web Hosting and VPS