Анџелина или Џенифер? Бред Пит призна: Најзабавно ми беше со неа!

„Анџелина или Џенифер?“, е прашањето што толку пати му било поставувано на 56-годишниот актер Бред Пит, кој никогаш не сакал да открива тајни од спалната соба.

Но, според извор близок на актерот кој открил „валкана тајна“ за американските медиуми, на Бред сепак му бил повозбудливо во кревет со 51-годишната Џенифер Анистон.

„Еднаш тој испи два-три пијалоци повеќе, па неговите пријатели го убедија да открие која од двете му е позабавна во спалната соба. И покрај тоа што не сакаше од прва да одговори, на крајот сепак призна дека тоа е Џен и со неа било поопуштено, односно дека имало повеќе страст. Иако напомена дека со Џоли било исто на почетокот, работите се промениле подоцна, а Анџелина наводно не сакала да спие со него повеќе од еднаш или двапати неделно. Бред дури откри и дека Џенифер е најсмешната личност со која некогаш спиел и дека отсекогаш бил привлечен од фактот дека таа е полна со самодоверба и подготвена за нови работи“, вели изворот близок до него.

Според него, Бред рекол дека скоро никогаш Анистон не одбивала и дека секогаш била расположена за „жешки игри“.

InterServer Web Hosting and VPS