Мадона објави фотографија од младоста и напиша дека имала САМО 35 долари и СОН, во тоа време (ФОТО)

Патот до славата е често многу трнлив, а мега-популарната Мадона е доказ за тоа.

Имено, денес таа е една од најголемите sвезди во светот, таа е популарна низ целиот свет, има продадено милиони албуми, публиката ја обожава и таа е идол за многумина кои сакаат да Се занимаваат со музика. Сепак, нејзиниот пат до успехот бил прилично тежок!

Таа на „Твитер“ објави фотографија во која се сеќава на младоста и желбата за успех, кога имала само желба да стане позната музичка sвезда, и потенцира дека во тоа време немала помош од социјални мрежи или музички натпревари.

„Ниту Youtube, ниту Vine, ниту The Voice, ниту Американски идол, ниту Дизни, ниту Твитер, ниту ТикТок, ниту Инстаграм“. Само 35 долари и сон “, напиша Мадона во својот пост.

InterServer Web Hosting and VPS