Кармата брзо ја стигна: Му го запали автомобилот на поранешното момче, но веднаш зажали (ВИДЕО)

Минатата недела на Твитер се појави видео на кое се гледа жена која се обидува да запали автомобил, но многу брзо сфати дека тој чекор е сосема погрешна одлука.

Освен што заврши повредена, таа во меѓувреме била пронајдена и уапсена.

TMZ известува дека името на жената е Сидни Парам која веќе е во затвор.

InterServer Web Hosting and VPS