Карлеуша го покажа гигантското деколте – фановите забележаа и нешто друго

Јелена Карлеуша после долго време објави свои нови фотографии и снимки, а не гледаа сите само во деколтето.

Пејачката се прошета во црн фустан, стави перика, па покажа како изгледа на Инстаграм. Она што сите го забележаа, освен деколтетот, е тоа дека нејзината ќерка Атина се повеќе личи на неа./press24.mk

InterServer Web Hosting and VPS