Гавазова како сирена- Мажи воздивнуваат, а жените завидуваат

Македонската фолкерка Сузана Гавазова важи за една од најзгодните пејачки на естрадата, а со овие фотографии во костими за капење и на плажа таа го докажа тоа.

InterServer Web Hosting and VPS